Autoskola "Fortūna" dibināta 1994. gadā un ir viena no vadošajām autoskolām Latvijā. Autoskolā strādā jauki pasniedzēji, instruktori un mācību kursu vadītāju kolektīvs. Rīgā un Latvijā ir 12 filiāles. Tāpat autoskolas filiāles darbojas Liepājā, Daugavpilī, Jūrmalā, Bauskā un Valkā.

Piedāvājums

Autoskolas "Fortūna" pamatā ir cilvēki - sava aroda meistari, no kuriem ir izveidojies šis kolektīvs. "Fortūna" ir viena no nedaudzajām autoskolām, kura piedāvā: A1, A, B, BE kategorijas ,C1, D1, C1E, C, D, CE, DE, 95 koda -profesionālās kategorijas; ūdenstransporta (ūdensmotocikls, motorlaiva, kuteris (12m) vadītāja apmācības kursus; traktortehnikas vadītāja apmācību uz A, B, C, E, G, H kategorijām, apsardzes kursus(sertifikāts), šaujamieroča atļaujas kursus, pašaizsardzības kursus, automehāniķa, autoelektriķa un autoatslēdznieka kursus, autoiekrāvēja un elektrokrāvēja vadītāja kursus, lietveža, aukles, projektu vadības kursi. Un arī ekstremālas braukšanas kursus. Daudzi autovadītāji nāk mācīties, lai iegūtu augstāku kvalifikāciju un papildinātu savas aizmirstās zināšanas.

Kāpēc izvēlēties autoskolu "Fortūna"?

Rīgā autoskolu ir daudz. Kuru autoskolu izvēlēties - tāds ir jautājums. Vieni uzskata - to, kura tuvāk mājām, otri izvēlas to, kurā apmācība ir lētāka. Autoskolai Fortūna nav slēpto izmaksu, visi nosacījumi ir noradīti apmācības līgumā ar klientu. Līgums ir saskaņots ar Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Labāk, ja tomēr nākamo tiesību pretendents noskaidro vairāk par izvēlēto autoskolu - pastāvēšanas ilgumu, valsts eksāmena nolikšanas procentu-www.csdd.lv/statistika/ un daudzas citas lietas. No tā ir atkarīga apmācības kvalitāte. Mūsu autoskolā ir mūsdienīgas un labi iekārtotas apmācības klases, ka arī jaunas mācību automašīnas. Piemērām, apmācība notiek ar tādu pašu marku un modeļu transportlīdzekļiem, la CSDD eksāmenos, tas ir Audi A3, VW Golf un Honda Hornet.

Pasniedzēji

Jānis Vanags

Ilze Daniele

Viktors Ksenziks

Eduards Šponbergs

Jānis Vītols

Aivars Topfers

Anatolijs Demčenko

Marina Kuščenko

Ivars Kalnkambers (Jūrmala)

Pjotr Lozjuk (Daugavpils)

Romualds Rimjāns

Nikolay Banashkevich (Daugavpils)

Aigars Kozlovskis (Liepāja)

Ramona Aļeksejeva (Liepāja)